
| : | Guld |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 50 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Materiale: | Stål, glas |
| Produktvægt: | 3,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 11300-3GO |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn