
| Farve: | Natur |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 42W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 52 cm |
| Diameter: | 33 cm |
| Ledningslængde: | 160.5 cm |
| Materiale: | tekstil, papir, metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.97 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 93097/09 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn