
| : | Natur |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 16 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Marmor |
| Produktvægt: | 1,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 2140816 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn