
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type batterilys:: | Kronelys |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 30 cm |
| Diameter: | 2,1 cm |
| Materiale: | Voks |
| Produktvægt: | 0.1345 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 064-70 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn