
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type batterilys:: | LED-lys til udendørs brug |
| Watt: | 0,03W |
| Højde: | 15 cm |
| Diameter: | 7,5 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,13 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 063-84 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn