
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type batterilys:: | Fyrfadslys |
| Watt: | 6,5W |
| Højde: | 5 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Ledningslængde: | 80 cm |
| Produktvægt: | 0,35 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-04 |










Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn