
| Farve: | Sølv |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 35 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Ledningslængde: | 2,5 cm |
| Materiale: | Jern, glas |
| Produktvægt: | 3,18 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 203660835 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn