
| Fatning: | E27 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 9W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 42 cm |
| Bredde: | 23 cm |
| Dybde: | 33 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Materiale: | Aluminium, plastik |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 2,25 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | 7722260 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn