
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | GU10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 13.3 cm |
| Længde: | 114.8 cm |
| Ledningslængde: | 120 cm |
| Materiale: | metal |
| Produktvægt: | 2.7 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 1888036 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn