
| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Antal lyskilder: | 20 |
| Højde: | 38 cm |
| Bredde: | 38 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,19 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 612-65 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn