
| Farve: | Natur |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 164 cm |
| Bredde: | 43 cm |
| Længde: | 43 cm |
| Ledningslængde: | 1,2 cm |
| Materiale: | Bomuld, metal |
| Produktvægt: | 1,2 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 8054684 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn