
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 180 cm |
| Bredde: | 31 cm |
| Længde: | 140 cm |
| Ledningslængde: | 1,2 cm |
| Materiale: | Jern |
| Produktvægt: | 5,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 1850112 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn