
| : | Lyserød |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 0,5W |
| Højde: | 6 cm |
| Længde: | 180 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 30 cm |
| Materiale: | Plastik, metal |
| Produktvægt: | 0,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 581-33 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn