
| : | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 0,5W |
| Antal lyskilder: | 20 |
| Højde: | 12 cm |
| Længde: | 180 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Ledningslængde: | 30 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Plast |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,15 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 860-54 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn