
| : | Lys brun |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Højde: | 7 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Lumen: | 1591lm |
| Materiale: | Jern, akryl |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,82 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 98700-50LT |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn