
| : | Hvid/messing |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 24 cm |
| Diameter: | 40,5 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4202670-6509 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn