Træd ind i en vinterlig miniatureverden med denne mekaniske juledekoration – en charmerende togstation i rolige omgivelser. Kraftige LED-lys og indbygget musik spreder en dejlig julefølelse, mens toget snurrer rundt om dekorationen. En magisk dekoration, der leder tankerne hen på barndommens juler! Drives af 3xAA batterier (1,5V – ikke inkluderet). Transformer medfølger med 1,8 m gennemsigtig ledning og stik. Integreret LED-belysning.

| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Højde: | 17 cm |
| Bredde: | 23,5 cm |
| Dybde: | 16 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0.45 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3446-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn