Dekorative metalstjerner i kobber. Skønne adventsstjerner, der spreder en skøn julestemning i huset. Stjernen har plads til en lyskilde. Fremstillet i Sverige.

| Farve: | Kobber |
| Fatning: | E14 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Inkluderet |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 25 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 350 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0,24 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 798-10 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn