
| : | Messing |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 8W |
| Højde: | 32 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| Lumen: | 710lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal, glas, akryl |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,67 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 26253SB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn