
| : | Gennemsigtig/sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 12,7 cm |
| Længde: | 52 cm |
| Dybde: | 13,5 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal, glas |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 1,31 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 24122-3BK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn