
| Farve: | Sort |
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | Max 2x7W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 19.5 cm |
| Bredde: | 7.5 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 0.6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Op- Og Nedlys |
| Vare-ID: | 7522-750 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn