
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 4W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 13 cm |
| Bredde: | 8,5 cm |
| Dybde: | 14,5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Galvaniseret metalplade, akryl |
| Produktvægt: | 0,75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Nedlys |
| Vare-ID: | 7511-320 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn