
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 11 |
| Højde: | 26 cm |
| Diameter: | 85 cm |
| Ledningslængde: | 135 cm |
| Materiale: | metal/glas |
| Produktvægt: | 3.2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 65909-15 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn