
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 10x25W |
| Antal lyskilder: | 10 |
| Højde: | 27 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 50 cm |
| Produktvægt: | 2,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 65100-15 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn