
| Farve: | Sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 21 cm |
| Bredde: | 9.5 cm |
| Længde: | 72-105 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal, akryl |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 1.01 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | MOD126WL-01B1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn