
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 55 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Beton, tekstil |
| Produktvægt: | 4,8 kg |
| Vare-ID: | 50062-117 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn