Grønt juletræ med høj top. 210 cm til indendørs eller udendørs brug. Formen er som et naturligt grantræ, hvor grenene har forskellig dybde, såkaldt lagtræ

| Farve: | Grøn |
| Belysning juletræ: | Uden belysning |
| Højde: | 210 cm |
| Bredde: | 140 cm |
| Dybde: | 140 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 7,45 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 607-60-1 |




Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn