
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Belysning juletræ: | Med belysning |
| Watt: | 5.7 |
| Højde: | 210 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Dybde: | 120 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 593 |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 4100K |
| Produktvægt: | 6,68 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 608-12 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn