
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Med fjernbetjening (inkluderet) |
| Watt: | 60W |
| Højde: | 13,5 cm |
| Diameter: | 80 cm |
| Lumen: | 410lm-3900lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Kelvin: | 3000-6000K |
| Produktvægt: | 1,76 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 67201S-60 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn