
| title_da: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 27W |
| Højde: | 7 cm |
| Diameter: | 40,5 cm |
| Lumen: | 450lm |
| Materiale: | Metal |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 2,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | MOD311CL-L27B3K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn