
| title_da: | RØD |
| Fatning: | E14 |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 36,5 cm |
| Bredde: | 20 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| Materiale: | Papir |
| Produktvægt: | 0.58 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 1859-250 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn