
| Farve: | Chrom |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 28 |
| Højde: | 67.5 cm |
| Diameter: | 18 cm |
| Lumen: | 3800 |
| Materiale: | Metal, glas |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 2.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | MOD267TL-L28CH3K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn