Hvid adventsstjerne lavet af papir. Den giver et stilfuldt og moderne indtryk. Hæng den op eller læn den op ad en væg for at skabe den perfekte julestjerne. Dette produkt har FSC®-mærket. Ophæng og lyskilde medfølger ikke.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E14 |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Ikke inkluderet |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 75 cm |
| Diameter: | 75 cm |
| Dybde: | 18 cm |
| Materiale: | Papir |
| Produktvægt: | 0,12 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 501-35-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn