Hvidt juletræ med høj på 210 cm til indendørs eller udendørs brug. Smukt juletræ, der spreder en dejlig julestemning. Med denne gran kan du justere grenvinklen efter din smag, fordi der ikke er noget stop på træet. grenene.

| Farve: | Hvid |
| Belysning juletræ: | Uden belysning |
| Højde: | 210 cm |
| Bredde: | 130 cm |
| Dybde: | 130 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 6,64 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 607-70 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn