
| : | Taupe |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 50W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 14 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 1,2 kg |
| Antal lamper i spotlight: | 3 |
| Produktionsland: | CN |
| Model Spotlight: | Rund |
| Vare-ID: | 53914/13/41 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn