
| : | Gennemsigtig/sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 7 |
| Højde: | 30 cm |
| Længde: | 90 cm |
| Dybde: | 32 cm |
| Ledningslængde: | 120 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 2,69 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 24123-7BK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn