
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 54 cm |
| Bredde: | 35 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 703779 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn