Lysestage i hvidmetal. Fem klassiske lys siddende i en rund ramme. Inkluderer 5 E10 pærer. 3W, 55V.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 50 cm |
| Længde: | 47 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 2 cm |
| Materiale: | Jern |
| Produktvægt: | 1,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 705261 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn