
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 21.5 cm |
| Diameter: | 36 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | metal/akryl |
| Produktvægt: | 0.65 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Krystal |
| Vare-ID: | 16335-20 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn