
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40 |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 11.5 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Dybde: | 18 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 1.4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Væglampe |
| Vare-ID: | V959/04 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn