Moderne adventsstage i messing farve, lavet af metal. Pynt op med den til advent og jul, stil den i et vindue eller på en væg. en skænk. Leveres med 1,8 m sort ledning, strømafbryder og stik. Inkluderer 5 udskiftelige E10-pærer (24V).

| Farve: | Messing |
| Fatning: | E10 |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 1.8 |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 53 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 1,25 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 150-90-1 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn