
| : | Krom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 21W |
| Højde: | 21,5 cm |
| Bredde: | 36 cm |
| Længde: | 36 cm |
| Lumen: | 2500lm |
| Materiale: | Metal, glas, akryl |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 3,52 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 68567-21 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn