
| : | Cremet hvid |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 140 cm |
| Bredde: | 35 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 2,3 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 1137A22 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn