
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Højde: | 42 cm |
| Bredde: | 11.4 cm |
| Længde: | 7.4 cm |
| Ledningslængde: | 152 cm |
| Materiale: | plastik, metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.38 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G90077/05 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn