
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 25 |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 13 cm |
| Dybde: | 37 cm |
| Ledningslængde: | 170 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Aluminium |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | V471/05 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn