
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 7,2W |
| Højde: | 62 cm |
| Bredde: | 8,5 cm |
| Længde: | 33,3 cm |
| Ledningslængde: | 1,85 cm |
| Lumen: | 670lm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Aluminium, plast |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,56 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7506446 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn