Smuk juledekoration i form af et dekorativt vinterlandskab med svævebane, skiløbere og togstation med roterende tog. Den lyser smukt i sneen og på stationen med små LED-lys i forskellige farver. Pynt op til advent og jul og skab en dejlig julestemning, der passer både til børneværelset og på en hylde eller skænk. Udstyret med timerfunktion, 6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagende. Drevet af 3 AA-batterier, medfølger ikke.

| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,44W |
| Højde: | 24,5 cm |
| Længde: | 23,5 cm |
| Dybde: | 21 cm |
| Materiale: | Keramik, plast |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 992-56 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn