Traditionelt tårnlys med et smukt rødt håndtag. Perfekt til Luciatåget! Indeholder 1 udskiftelig E10-pære (1,4V). Lyset drives af 1 AA batteri, medfølger ikke. Brændetid: ca. 20.

| Farve: | RØD |
| Fatning: | E10 |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,14W |
| Højde: | 16,5 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 0,02 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 071-45 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn