Smukt tårnlys, der er perfekt til Lucia-fejringen! Lyset har en gylden bund og en varm gul flamme. Integreret LED. Lyset drives af 1 AA batteri, medfølger ikke. Brændetid: ca. 43 timer.

| Farve: | Guld |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,03W |
| Højde: | 17 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 0,02 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 071-40 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn