
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Inkluderet |
| Watt: | 0,6W |
| Højde: | 40 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Ledningslængde: | 5 cm |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 18121322/40-90 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn